Unikátní složení přípravku B17 therapy 500 mg

s účinnou kombinací látek, hořkých meruňkových jader a selenu, který přispívá k:

  • ochraně buněk před oxidativním stresem1,
  • normálnímu fungování imunitního systému1,
  • normální činnosti štítné žlázy1.
B17 therapy FORTE

B17 (Amygdalin, Laetril) je přirozená látka vyskytující se v největším množství v jádrech meruněk, v hořkých mandlích a v mnoha dalších semenech a plodech. V přípravku B17 therapy naleznete nejvyšší množství účinných látek z meruňkových jader, které jsou zdrojem pro tělo potřebného vitaminu B17, kyseliny listové, betakarotenu, hořčíku a kyseliny salycilové. Nejrozšířenější ohlas o látce B17 zaznamenal biochemik Ernst T. Krebs ml. v roce 1950, kdy ji před odbornou veřejností představil a technicky označil jako vitamin B17 (také Laetril). V současné době B17 zajímá onkology z celého světa.

Výživové hodnoty výrobku
v 1 tobolce RPH*
Extrakt 10:1 hořkého meruňkového jádra 500mg Není stanovena
1Selen 16,5 µg 30 %
*% RHP – referenční hodnota příjmu v % v 1 tobolce

Chirurg Robert McCarrison jako první napsal veřejný článek o účincích molekuly Amygdalinu (část látky B17) v r. 1922. Vycházel z předchozího zkoumání kmene Hunzů, který proslul svou dlouhověkostí a absencí civilizačních zdravotních potíží. Od té doby lékaři a vědci sbírají poznatky a zkoumají účinky této látky obsažené zejména v meruňkových jádrech.

Nejrozšířenější ohlas o látce B17 zaznamenal biochemik Ernst T. Krebs ml. v roce 1950, kdy ji před odbornou veřejností představil a technicky označil jako vitamin B17 (také Laetril). V současné době B17 zajímá onkology z celého světa.